Parola mı Unuttum?
Hesabınız yok mu?
Sitemize Üye Olun
Cila Makinaları


SD 43-165 Yazdır E-posta

Standart temizlik uygulamaları için düşük hızlı tek disk

43 cm'lik fırça/ped çapına sahip 165 rpm'lik bu makine,hafif temizlik işleri için tasarlanmıştır.Sert zeminlerin ovalanması,sprey temizliği ve cilalanması,bu makine ile etkili ve çabuk bir şekilde yapılabilir.

2722 

Devamını oku...
 
SDM 43-180 Yazdır E-posta

Standart temizleme uygulamaları için düşük hızlı tek disk

180 rpm'lik bu düşük hızlı makine,sert zeminlerin ovalanması,sprey temizliği ve zımparalanması için idealdir. Rahat,yormayan bir kullanım ve etkili sonuçlar için tasarlanmıştır.

2725 

Devamını oku...
 
421 C Yazdır E-posta

Orta ağır uygulamalar için düşük hızlı makine

421 C klasik orta-iş tek disklisidir.Yüksek fırça basıncı ve tork kombinasyonu temizlik süresini kısaltırken,işi hızlandırır ve kolaylaştırır.Fırça için spiral dişli sürüşü,sabit güç akışı ve zorlu temizlik durumlarında daha fazla güvenlik sağlar.

421 C,cilalama,sprey temizliği,zımparalama ve paspaslama gibi genel uygulamaların yanısıra,köpük temizliği,cam kaplama,kazıma ve kumlama gibi özel uygulamalar için de idealdir.Geniş bir fırça ve ped yelpazesi,makinenin özel temizlik işlerine göre modifiye edilmesine olanak tanır. (421 C, 421 A & 421 B'nin güncellenmiş versiyonudur.Güncelleme sadece motor ünitesi tasarımında gerçekleşmiştir ve performans aynı kalmıştır)

5020

Devamını oku...
 
510B / 510B-3 Yazdır E-posta

Endüstriyel güç

Nilfisk 510 B ve 510B-3, endüstriyel temizlik amaçlı sağlam tek diskli ağır-iş makineleridir.Ekstra dönme momentinin sağladığı yüksek temizleme gücü,ıslak ve kuru temizlikte sıradışı sonuçlar sağlar.Ergonomik olarak yerleştirilen kontroller,kullanıcının kolay erişimindedir

510B/510B-3 sert zeminlerde ağır ovalama ve kazıma/soyma işlemleri için mükemmeldir.Ek olarak,3 fazlı 510B-3, buz kırma ve kazıma gibi daha zorlu uygulamalar için gereken güce sahiptir.Geniş bir fırça ve ped yelpazesi,makinenin istenen temizlik işine göre ayarlanabilmesine olanak sağlar.

2454.jpg

Devamını oku...
 
PS 333 A Yazdır E-posta

Küçük alanlar için kompakt makine

PS 333 A düşük hızlı bir tek disklidir. Üzerine yerleştirilmiş bir güvenlik kavraması ile bütün fonksiyonlar sap kısmından kontrol edilir.Makine, sert zeminlerin bakımı, hafif temizliği ve cilalanması için tasarlanmıştır.

Sadece 23 kglık ağırlığı ile makinenin temizlik alanları arasında taşınması oldukça kolaydır.Ayarlanabilen yüksekliği ile kullanımı -uzunluğa bakmaksızın- herkes için kolay ve rahattır. Motor ünitesi sadece 24 cm yüksekliktedir ve bu da mobilya altlarının temizliğini kolaylaştırır.Ayrıca,12 litrelik bir solüsyon tankı mevcuttur.

2445 

Devamını oku...
 
545 HS Yazdır E-posta

Nilfisk 545 ile verimlilik %60 artıyor

Nilfisk 545, 3 adımlı entegre aktif toz çıkartıcı sistemiyle yüksek hızlı tek disklidir.Su ve kimyasallarla yapılan konvansiyonel metodlardan daha üstün olarak,sert zeminleri temizleyerek cilalar ve tozsuz polimer film kaplama yenilemesini mümkün kılar.

Islak şeritleme yöntemine nazaran 545 metodu %60'a varan maliyet tasarrufu sağlar.Yüksek dönüş kuvveti,yüksek basınç ve 450 rpm'lik dönüş hızının kombinasyonu hassas zemin kaplamalarının bile en etkin şekilde elden geçirilmesine izin verir. Profesyonel kuru zemin yenilemesi için tasarlanmıştır:vinil,linoleum,PVC,tahta ve kauçuk zeminlerde soyma ve cilalama. Bütün zemin satıhı ya da hastane koridorları gibi yoğun trafikli alanların temizliği için idealdir. 545, zemindeki ağır itme-çekme izlerini yok etmede sınıfının en iyisidir.

2464

Devamını oku...
 
SDM 43-DUO Yazdır E-posta

İki hızlı tek diskli makine

İki hızlı bu makine,her çeşit zeminin kolay,etkili ve düşük maliyetli bakımı için 190 ya da 380 rpm'lik iki seçeneğe sahiptir.Orta zorluktaki işler için tasarlanan bu makine,soyma ve ovalamanın yanısıra, yüksek hızlı sprey temizliği ya da cilalama işleri için de idealdir.

2735

Devamını oku...
 
SDM 43-900 - SDM 43-1500 Yazdır E-posta
Kablolu Cila Makineleri

Bu ultra hızlı makineler en kısa sürede en yüksek verimi sağlar.Sert zeminlerde uzun süreli parlaklık için idealdir.Cilalayacağınız zeminin sınırlarına göre 900 rpm ya da 1500 rpm'lik bir makine seçebilirsiniz.Her iki versiyon da çok yönlüdür ve 43 cm çapında sürüş diskine sahiptir.

2741

Devamını oku...
 
SDM 53-1500 Yazdır E-posta
Kablolu Cila Makineleri

Ultra hızlı bu makine,maksimum verim ve minimum zamanda geniş alanları cilalar. Makina,sert zeminlerde kalıcı parlaklık ve orta zorluktaki cilalama ve bakım uygulamaları için ideal tercihtir.

2741


Devamını oku...
 
UHR 70-1700 Yazdır E-posta

Sıradışı verimlilik

Bu akülü binilir-sürülür cila makinası, hava alanları, alışveriş merkezleri ve hastaneler gibi geniş sert zeminler için sessiz ve verimli çözümler sunar. Uzun akü çalışma süresi, 1700 rpm ped hızı ve üç farklı basınç ayarı ile geniş sert zeminler için ideal bir çözümdür.

4356

Devamını oku...